TŁUMACZENIA MEDYCZNE z Alingua

Biuro Tłumaczeń medycznych Alingua z placówką w Krakowie gwarantuje profesjonalne i kompleksowe tłumaczenia dokumentów z dziedziny medycyny, farmacji, chemii, a także techniki medycznej.

jakoscNasza oferta obejmuje tłumaczenia medyczne między innymi z dziedzin takich jak ortodoncja, stomatologia, periodontologia, seksuologia i reumatologia. W podanych kategoriach wykonujemy tłumaczenia medyczne na najpopularniejsze języki obce takie jak m.in. niemiecki, angielski, włoski, francuski czy rosyjski, ale nasza oferta obejmuje również wiele mniej popularnych języków m.in. niderlandzki czy czeski.

Wieloletnia i intensywna współpraca ze środowiskiem medycznym sprawia, iż oferowane przez nas tłumaczenia tekstów medycznych są zawsze konsultowane z lekarzami – jakość prezentowanych usług została sumienne dopracowana dzięki specjalistom z konkretnych dziedzin medycznych.

Tłumaczenia medyczne, które powstają w naszym biurze, cechuje wysoki poziom językowy, a my dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dopasować się do sytuacji i wymagań konkretnego Klienta. Obszar naszej działalności w tych kategoriach jest wyjątkowo szeroki: zapewniamy m.in. tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych leków, tłumaczenia farmaceutyczne, tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu laboratoryjnego, dokumentacji badań klinicznych, materiały szkoleniowe dla lekarzy i pracowników firm medycznych oraz wiele innych.

Alingua to Biuro Tłumaczeń medycznych z Krakowa, jednak nasze usługi, dzięki możliwościom jakie daje Internet, jesteśmy w stanie zaoferować również podmiotom działającym w innych miejscach kraju oraz poza jego granicami. Serdecznie zachęcamy do internetowego nadsyłania tekstów wymagających tłumaczenia. Usprawni to zarówno proces szacowania kosztów usługi, a także pozwoli na ustalenie przybliżonego terminu wykonania.

Serdecznie zachęcamy także do szczegółowego zapoznania się z cennikiem tłumaczeń medycznych zamieszczonym na stronie internetowej naszego biura.


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

ala-ibrazek2