Tłumaczenia medyczne z Alingua

Tłumaczenia medyczne to dziedzina translacji o dużym stopniu trudności, która wymaga od osób dokonujących przekładu nie tylko biegłości we władaniu językiem, ale również fachowej wiedzy i znajomości specjalistycznego słownictwa. Tłumaczenia tekstów i dokumentów medycznych warto więc poświęcić profesjonalistom. Biuro tłumaczeń Alingua w Krakowie daje Państwu gwarancję jakości i terminowości usług.
jakoscMedycyna i farmacja to jedne z najbardziej innowacyjnych dziedzin gospodarki w Polsce, których rozwój jest ściśle powiązany z usługą profesjonalnych tłumaczeń medycznych. Rokrocznie na polski rynek trafiają setki nowych leków z zagranicy które, aby zostać dopuszczone do obiegu muszą posiadać m.in. tłumaczenia ulotek informacyjnych czy etykiet. Również rynek usług medycznych cechuje międzynarodowy charakter. Unijne regulacje dają pacjentom możliwość korzystania z opieki zdrowotnej na terenie całej Wspólnoty, co często pociąga za sobą konieczność tłumaczeń dokumentacji medycznej. W Alingua dokonujemy tłumaczeń medycznych na wiele różnych języków w tym m.in. angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski czy francuski. W ofercie mamy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione.

Co zyskujesz

W Alingua zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia tekstów z branży farmaceutyczno-medycznej wymagają niezwykłej precyzji, a popełnione błędy czy nieścisłości przekładu mogą pociągać za sobą poważne konsekwencje. Dlatego też od lat ściśle współpracujemy ze środowiskiem medycznym, a wszystkie tłumaczone przez nas teksty podlegają konsultacji lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to atrakcyjne stawki. Ceny tłumaczeń medycznych są uzależnione od trybu przekładu (normalny, przyspieszony, ekspresowy) oraz specyfiki (stopnia trudności) języka. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz w zakładce „Cennik”. Lista korzyści, które zyskujesz podejmując z nami współpracę jest długa i obejmuje m.in.:

  • wysokiej jakości tłumaczenia medyczne z szerokiego zakresu języków obcych, nawet tak nietypowych, jak niderlandzki czy czeski,
  • atrakcyjne ceny, a w przypadku Klientów, którzy zdecydują się na stałą współpracę zniżki i preferencyjne warunki płatności,
  • szybki czas realizacji usługi i gwarancję terminowego dostarczenia tekstów,
  • możliwość kontaktu drogą internetową.

Nasza oferta

Obszar naszej działalności jest wyjątkowo szeroki: zapewniamy m.in. tłumaczenie dokumentów rejestracyjnych leków, tłumaczenia farmaceutyczne, tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu laboratoryjnego, dokumentacji badań klinicznych, materiały szkoleniowe dla lekarzy i pracowników firm medycznych. Jesteś zainteresowany tłumaczeniem publikacji naukowych? W Alingua z chęcią podejmiemy i to wyzwanie. W portfolio mamy liczne przekłady książek i artykułów z branży farmaceutyczno-medycznej.

Alingua to biuro tłumaczeń medycznych z Krakowa, jednak nasze usługi, dzięki możliwościom jakie daje Internet, jesteśmy w stanie zaoferować również podmiotom działającym w innych miejscach kraju oraz poza jego granicami.  Za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na nasze stronie, możesz wysyłać do nas teksty online, oszczędzając tym samym swój cenny czas. Taki typ komunikacji usprawni również proces szacowania kosztów usługi, a także pozwoli na ustalenie przybliżonego terminu wykonania. Dokonujemy tłumaczeń medycznych z najbardziej popularnych języków, którymi posługuje się znaczna część populacji takich jak angielski, hiszpański, francuski czy rosyjski. Szeroki zespół tłumaczy o różnorodnych kwalifikacjach sprawia, że przekład z języków niszowych również nie stanowi dla nas problemu.

Jesteś zainteresowany usługą, której nie wymieniliśmy? W Alingua elastycznie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą. Postaw na sprawdzone biuro tłumaczeń medycznych. Czekamy na Ciebie w Krakowie przy ul. Rakowickiej 8/14.


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

ala-ibrazek2