Biuro Tłumaczeń Kraków = Alingua

jakoscBiuro Tłumaczeń Alingua z Krakowa to firma obecna na rynku od 2010 roku. Zatrudniamy nie tylko najlepszych tłumaczy z Polski, ale także doświadczonych specjalistów z całej Europy. Alingua posiada w swojej ofercie zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne, z języka angielskiego i wielu innych języków obcych. Tłumaczymy dla klientów indywidualnych i dla instytucjonalnych, nie boimy się tłumaczeń specjalistycznych. Dzięki współpracy z profesjonalistami w wielu branżach oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne z wielu dziedzin. Nasze biuro tłumaczeń z Krakowa podczas swojej kilkuletniej działalności zyskało ogromne doświadczenie w realizacji tłumaczeń z wielu dziedzin. Możemy pochwalić się przekładami tysięcy stron między innymi z medycyny, zarządzania czy ekonomii, co pozwala nam oferować naszym Klientom najwyższej jakości usługi. Nasze tłumaczenia są nie tylko profesjonalnie wykonane pod względem językowym, ale również dopasowane do najbardziej nawet specyficznych potrzeb Klientów. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, szczegółowo kontrolujemy jego jakość, a także stosujemy specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu tekst jest spójny, a pojawiające się w nim terminy i słownictwo są odpowiednio przełożone.

Biuro Tłumaczeń Alingua z Krakowa działa także na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Nasze krakowskie Biuro Tłumaczeń wykona również tłumaczenia za pośrednictwem Internetu. Zachęcamy do przesyłania dokumentów do przekładu za pośrednictwem sieci – pozwoli nam to na podanie Państwu przybliżonego termin wykonania usługi, ale również przypuszczalną cenę tłumaczenia.

Tłumaczenia wykonywane za pośrednictwem Internetu to metoda pracy, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi podmiotom z całego kraju, pomimo faktu, że nasze Biuro Tłumaczeń mieści się w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a także z cennikiem naszych tłumaczeń. Godna polecenia jest także oferta tłumaczenia online. Biuro Tłumaczeń Alingua to solidna firma – gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość. Zapraszamy do współpracy!


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

ala-ibrazek2
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

ala-ibrazek2