Biuro tłumaczeń Kraków Alingua – pracujemy dla Ciebie

Tłumaczenie tekstów, zwłaszcza specjalistycznych, może powodować spore trudności. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że Państwa dokumenty po przełożeniu na inny język zachowają pierwotny sens, warto wybrać profesjonalne biuro tłumaczeń. Kraków, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, daje Państwu taką możliwość. Biuro Tłumaczeń Alingua to organizacja obecna na rynku od 2010 roku. Naszą kadrę tworzą najlepsi tłumacze z Polski, jak i doświadczeni specjaliści z całej Europy. O wysokiej jakości realizowanych przez nas usług świadczy ranga podmiotów, które nam zaufały. W gronie naszych zadowolonych Klientów są m.in. renomowane uniwersytety oraz znane organizacje pozarządowe. Alingua łączy w sobie właściwości biura tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych i technicznych.

W swojej ofercie posiadamy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne z języka angielskiego i wielu innych języków obcych. Stała współpraca z ekspertami z różnych branż gwarantuje, że nie musicie się Państwo martwić o jakość tłumaczeń ze specjalistycznych dziedzin. Możemy pochwalić się przekładami tysięcy stron między innymi z medycyny, zarządzania czy ekonomii. Na tle konkurencji wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dbałość o detale. W centrum naszych działań zawsze stawiamy potrzeby i preferencje Klientów, elastycznie dostosowując do nich ofertę. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie i szczegółowo kontrolujemy jego jakość. Stosujemy także specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu tekst jest spójny, a pojawiające się w nim terminy odpowiednio przełożone.

Internetowe biuro tłumaczeń

Siedzibą Biura Tłumaczeń Alingua jest miasto Kraków. Internet pozwala nam jednak obsługiwać Klientów na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Dlatego też zachęcamy do przesyłania dokumentów do przekładu za pośrednictwem sieci. W ramach odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo nie tylko przybliżony termin wykonania usługi, ale również cenę tłumaczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w Biurze Tłumaczeń Alingua wykonujemy przekłady w trzech trybach: zwykłym, przyspieszonym i ekspresowym. Jeśli więc zależy Państwu na szybkim przekładzie, mogą być Państwo pewni, że nasi tłumacze sprostają temu wyzwaniu. Kompletny wykaz stawek za tłumaczenia dostępny jest w zakładce cennik.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego internetowego biura tłumaczeń. To innowacyjne rozwiązanie znacznie usprawni proces przekładu i pozwoli oszczędzić Państwa cenny czas. Po skorzystaniu z opcji wyceny online informację zwrotną otrzymają Państwo już w ciągu 15 minut. Gotowe tłumaczenie zostanie wysłane na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Jeśli szukacie Państwo dobrego biura tłumaczeniowego, to trafiliście pod właściwy adres. Współpraca z Alingua to gwarancja terminowości i najwyższej jakości usług. Zapraszamy!


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.